Ścisłe centrum Zakopanego Wyszukaj

Wynajem

Primo Nieruchomości gwarantuje wszystkim nabywcom współpracę w zakresie pośrednictwa w wynajmie apartamentów po oddaniu budynku do użytkowania. Po zakończeniu procesu sprzedaży domena www.ModrzejewskaResidence.pl zostanie przekształcona w stronę rezerwacyjną apartamentów na pobyty wakacyjne. Równolegle strona ta będzie promowana na portalu www.ApartamentyZakopane.pl, który ma bardzo duży budżet na kampanie AdWords na frazy typu: apartamenty zakopane, apartament zakopane itp.


Apartamenty będą wdrożone również do serwisu www.GoralPoleca.pl - jest to nasz kolejny portal rezerwacyjny, który od lat zdobywa coraz większą rzeszę klientów.

 

Dodatkową formą promocji będzie obecność reklamy Modrzejewska Residence na kilkunastu innych stronach Grupy Primo Nieruchomości, np.:

 

Dzięki tak rozbudowanej sieci stron łatwiej jesteśmy w stanie dotrzeć do potencjalnego klienta oraz naprowadzić go na nieruchomość, która spełni jego oczekiwania.


NASZE ATUTY

  • TYSIĄCE ZREALIZOWANYCH REZERWACJI
  • STAŁA BAZA POWRACAJĄCYCH GOŚCI
  • PONAD 1 000 000 ODSŁON ROCZNIE SERWISÓW Z GRUPY PRIMO NIERUCHOMOŚCI
  • WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI PŁACISZ TYLKO ZA WYNIKI
  • NIEOGRANICZONA ILOŚĆ POBYTÓW WŁAŚCICIELSKICH NIEZALEŻNIE OD SEZONU
 

Karta Tatrzańska

Właściciele współpracujących z nami apartamentów otrzymują dla swoich gości bezpłatny dostęp do zniżek i promocji specjalnych, dostępnych w aplikacji Karta Tatrzańska.

Więcej o programie na stronie  www.KartaTatrzanska.pl.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Portale Primo Nieruchomości

Autorski system rezerwacyjny

System rabatowy - Karta Tatrzańska


Strony obiektów apartamentowych